Wartości

Wartości istotne dla nas

W kancelarii OMLegal wierzymy, że usługi prawnicze to więcej niż rozwiązywanie zagadnień prawnych czy spory rozstrzygane przez sądy. Kluczowe jest dla nas budowanie zaufania – opartego na współpracy z klientami, pełnej informacji o ich interesach oraz zapewnieniu całkowitej poufności.

Jesteśmy przekonani, że usługi prawnicze muszą rozwijać się wraz z gospodarką – wspierać  funkcjonowanie podmiotów gospodarczych poprzez oferowanie rozwiązań prawnych dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Rozumiemy, że współczesny biznes wymaga wsparcia ekspertów z wielu dziedzin – mając doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i analizie ryzyka potrafimy dostosować proponowane rozwiązania tak by były wsparciem dla biznesu. W tym celu współpracujemy z prawnikami, którzy nie tylko stanowią doskonałe wsparcie merytoryczne ale również podzielają naszą wizję świadczenia usług prawnych.

Klientom indywidualnym oferujemy usługi kierując się takim samym podejściem. Przede wszystkim dla każdej sprawy przygotowujemy pełną informację o kosztach, ewentualnych ryzykach i skutkach podejmowanych działań.

Zachęcamy jednocześnie do jak najwcześniejszego kontaktu w sprawach związanych z kwestiami prawnymi – wiele zagadnień można wtedy rozwiązać z większą skutecznością i znacznie mniejszym kosztem.

Czym się zajmujemy

Świadczymy pomoc prawną w następujących obszarach

„Sprawiedliwość działa na podobieństwo październikowego słońca: kiedy jest, grzeje nawet przy wczesnych mrozach, a kiedy jej nie ma, ziębi człeka nawet pośród najgorętszego popołudnia.”

 

Źródło: Krakowski baśnie i legendy: Kiedy zmartwychwstanie sprawiedliwość w Osieku?